Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Miasta w Kamiennej Górze
Bip - Strona główna

Gmina Miejska

Urząd Miasta

Rada Miasta

Władze Miasta

Gospodarka finansowa

Zarządzenia Burmistrza

Akty prawne

Oświadczenia majątkowe

Gospodarka przestrzenna

Ochrona środowiska

Infrastruktura Miejska

Sprawy Społeczne

Wyniki kontroli wewnętrznych

Wykaz udzielonych dotacji

Dostęp do informacji publicznej

Wybory i referenda

Zgromadzenia publiczne

Lobbing

Oświata »

Rejestry

Budżet obywatelski

Petycje

Ochrona danych osobowych

Wyniki kontroli zewnętrznych

Konsultacje społeczne

Raport o stanie Gminy Miejskiej Kamienna Góra

Nieodpłatna pomoc prawna »

Powszechny Spis Rolny i Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

Zapewnienie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami »

Zgłoszenia naruszeń

Regulamin na słupy i tablice informacyjne

walidacja css walidacja html
Strona główna » Zmiana systemu ogrzewania » Na sesji o wymianie pieców
Szukaj

Zmiana systemu ogrzewania: Na sesji o wymianie pieców

Na ostatniej sesji Rady Miasta Kamienna Góra w dniu 21 stycznia, radni wprowadzili zmianę do budżetu i zabezpieczyli w nim kwotę 528 586,26 zł na pożyczkę z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

 

W ramach tej kwoty Miasto będzie ubiegać się o wsparcie finansowe dla mieszkańców, którzy złożyli deklaracje w I terminie naboru (listopad 2017 r.), a nie zostali wtedy zakwalifikowani do udzielenia dopłaty z powodu wyczerpania środków finansowych zabezpieczonych na ten cel oraz dla tych, którzy złożyli deklaracje do dnia 15 czerwca 2018 roku (łącznie 75 zgłoszeń).

 

 

Wnioskodawcy zostaną pisemnie powiadomieni o konieczności potwierdzenia woli dalszego udziału w programie poprzez aktualizację deklaracji złożonej w kamiennogórskim urzędzie. Aktualizacja polegać będzie na przedłożeniu kompletnego wniosku o udzielenie dofinansowania, potwierdzającego wykonanie zmiany ogrzewania w zgłoszonej nieruchomości.

 

Na tej samej sesji radni dokonali zmiany uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu udzielania częściowego dofinansowania ze środków budżetu Miasta Kamienna Góra w ramach programu priorytetowego pn.: „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego”. Podyktowane to było modyfikacjami wprowadzonymi do programu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu pod koniec ubiegłego roku, przy okazji ogłoszenia II edycji programu.


   

wstecz